افزایش قیمت اتریوم : هر واحد ۵۰۰ دلار

قیمت اتریوم به بالاترین سطح ۲٫۵ سال گذشته رسید و ۵۰۰ دلار را رد کرد. اتریوم که دنباله رو بیت کوین در این بازار صعودی است طی هفته گذشته به سطوح مقاومت جدیدی در نمودار قیمت خود دست پیدا کرد.

به گزارش کوین تلگراف، ۳۰ ام آبان ماه اتریوم برای اولین بار توانست به بالای سطح ۵۰۰ دلار برسد. در عین حال سایر آلت کوین ها نیز در حال خیز برداشتن برای رشد هستند.

نمای کلی بازار
نمای کلی بازار

طبق داده های بررسی شده اتریوم توانست روز جمعه از مقاومت مهم روانی خود عبور کند و پس از اصلاح قیمتی کوتاه مدت دوباره رشد کند و هم اکنون به قیمت ۵۳۲ دلار معامله می شود.

رشد ۲۴ ساعته اتریوم به ۳٫۶۹ رسیده است و سود حاصل از آن موجب خوشحالی آن دسته از تریدرهایی شده که عملکرد اتریوم را بهتر از بیت کوین می دانند. البته لازم به ذکر است که عملکرد و بازده بیت کوین در سال ۲۰۲۰ ، ۱۴۸ درصد و اتریوم ۳۶۰ درصد بوده است.

عملکرد سالانه بیت کوین در مقابل عملکرد اتر.
عملکرد سالانه بیت کوین در مقابل عملکرد اتر.

علاوه بر رسیدن اتریوم به ۵۰۰ دلار برای اولین بار، سایر آلت کوین ها نیز رشد خود را شروع کرده اند که می توان به لایت کوین اشاره کرد. لایت کوین با رشد ۶۶ درصدی خود در ماه گذشته حتی قدرتمندتر از بیت کوین ظاهر شد.

قبل از شروع رشد آلت کوین ها، مایکل ون د پوپ از تحلیلگران بزرگ بازارهای مالی پیش بینی کرده بود که امسال فصل رشد آلت کوین ها خواهد بود و حتی سقف ۲۰٫۰۰۰ دلار را نیز بعید نمی دانست با این حال او در مصاحبه ای با الکس ساندرز مدیر عامل وبسایت خبری ناگتس نیوز (Nugget’s News) حداکثر قیمت برای اتریوم را ۱۴۰۰ دلار پیش بینی کرده است.

روز جمعه بیت کوین باز هم تمامی توجهات را به خود جلب کرد و از مرز ۱۸۰۰۰ دلار گذشته و سقف قبلی خود یعنی ۱۸۴۲۰ دلار را هم شکست البته دچار اصلاح شده و هم اکنون با قیمت ۱۸۱۷۳ دلار معامله می شود.

پیش بینی رشد بیت کوین و اتریوم همچنان به قوت خود باقی هستند و احتمال هرگونه رکوردشکنی دور از انتظار نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *