قیمت توکن تتا پس از یک تاخیر در شبکه، یک شبه ۲۵٪ فرو ریخت!

به دنبال تأخیر در راه اندازی شبکه اصلی ، تتا یک چهارم ارزش خود را در یک فروپاشی از دست داد.

پس از اخبار منتسب به راه اندازی شبکه اصلی پروژه به مدت دو ماه ، ارزش تتا (THETA) در کمتر از ۲۴ ساعت منتهی به ۲۵ مارس ، پس از ثبت اوج جدید، به میزان ۲۵% کاهش یافت.

Theta یک پلت فرم پخش ویدیوی مبتنی بر بلاکچین است که در ماه آتی آماده راه اندازی رسمی Mainnet 3.0 شد. در ۲۴ مارس ، تیم تتا اعلام کرد که راه اندازی شبکه اصلی را تا پایان ماه ژوئن به تأخیر می اندازد.

در اوایل صبح روز پنجشنبه ، تتا یک چهارم ارزش خود را از دست داد که به دنبال ان از قیمت ۱۴٫۴۳ دلار به ۱۰٫۷۳ دلار سقوط کرد.

به نظر می رسد علت تأخیر شبکه، بررسی دیرهنگام کد ، و تصمیم لحظه آخری برای درج بازار NFT در نسخه بعدی است.

تتا اظهار داشت: “فرصت های کلیدی مشارکت در فضای NFT ما را ملزم کرده است که برای ساخت بازار آینده NFT Theta در یک رویکرد گسترده تر ، و گنجاندن برخی از این عناصر بنیادی در هسته Mainnet 3.0 ، منابع خود را اختصاص دهیم.”

با توجه به افزایش معجزه آسای تتا در طول سه ماه اول سال ۲۰۲۱ ، شاید تعجب آور نباشد که قیمت رمز ارز بالاخره کاهش یافت. این توکن بین ۱ ژانویه تا ۲۴ مارس ۹۶۱ درصد رشد را ثبت کرد ، ارزش دلاری این توکن از ۱٫۳۶ دلار به ۱۴٫۴۳ دلار افزایش یافت.

توکن خواهر تتا ، Theta Fuel (TFUEL) که نیمی از یک سیستم دو علامتی را تشکیل می دهد ، در طی سه ماه گذشته نیز رشد چشمگیری داشته است. قیمت TFUEL از ۱ ژانویه ۱۹۲۱ درصد افزایش یافت ، اما تا صبح روز پنجشنبه نیز یک چهارم ارزش خود را از دست داد و یک شبه ۲۵٫۶ درصد افت کرد.

قابل ذکر است ، چهار ساعت پس از آنکه تتا و تتا فوئل هر کدام ۲۵٪ از ارزش خود را از دست دادند ، هر دو ، مورد توجه قرار گرفتند و به ترتیب ۱۷ و ۲۰٪ بازده قابل توجهی به دست آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *