بزودی یک کیف پول از پیش پیکربندی شده در شبکه Binance Smart Chain (BSC) به مرورگر Brave اضافه می شود.

بر اساس اطلاعیه اخیر ، مرورگر وب Brave به زودی کیف پول اختصاصی Binance Smart Chain را ادغام می کند و پای کاربران این مرورگر را به اکوسیستم محصولات DeFi BSC باز می کند.

اگرچه از قبل می توان Brave را طوری تنظیم کرد که به صورت دستی به Binance Smart Chain دسترسی داشته باشد ، اما انتظار می رود که افزودن کیف پول از پیش پیکربندی شده ، روند کار را ساده کند و نیازی به برنامه های جانبی خاص ، کیف پول یا ترفندهای اضافی دیگری نباشد.

در این میان ، توکن مرورگر Brave ، با نماد (BAT) ، در شبکه BSC به صورت Wrapped BAT (WBAT) سازگار شده است. Wrapped فرآیندی است که از طریق آن می توان توکن های یک اکوسیستم بلاکچین را در یک سیستم کاملاً متفاوت بیان کرد. متداول ترین مثال ممکن Wrapped Bitcoin (WBTC) در Ethereum می باشد ، جایی که نمونه اول از نظر فنی با فرایندهای توسعه یافته دوم سازگار است.

مدیر عامل و بنیانگذار Brave ، برندان ایش گفت:

 “امید ما این است که BAT و Brave جریان اصلی رمزنگاری را در پیش بگیرند و DeFi را برای بازارهای گسترده کاربر پسند کنند.”

طیق گزارشاتی Brave بیش از ۲۵ میلیون کاربر فعال ماهانه و بیش از ۷ میلیون کاربر فعال روزانه دارد. با افزایش حریم خصوصی ، پیگیری کمتر و امکان انتخاب شرکت در تبلیغات به انتخاب کاربر ، این مرورگر جایگزین مرورگرهای اصلی می شود.

Xiaoguang Zhang هماهنگ کننده اکوسیستم BSC به نظرات Brendan Eich (مدیرعامل Brave ) معتقد است و می گوید که ادغام Binance Smart Chain در Brave بیشتر به DeFi و رمزگشایی القا می گیردد.

ژانگ در ادامه گفته است :

“با این ادغام استراتژیک بین مرورگر Brave و Binance Smart Chain ، ما UX یکپارچه را برای دسترسی کاربران رمزنگاری به DeFi و Dapps در BSC و سایر بلاکچین ها معرفی خواهیم کرد که به طور چشمگیری باعث استقبال گسترده شده و به لحاظ مالی نیز فراگیر می شود.”

مانند بسیاری از altcoin ها ، BAT در سال ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود رسیده است. این در حالی است که فقط بین ژانویه و مارس ، BAT به میزان ۵۱۵ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است و تا زمان انتشار از حدود ۰٫۲۰ $ به ۱٫۲۷ دلار رسیده است.