توکن سهام اپل، میکرواستراتژی و مایکروسافت توسط بایننس راه اندازی می شود.

به دنبال راه اندازی توکن های سهام تسلا و Coinbase در اوایل ماه جاری ، Binance اعلام کرده است که طی هفته آینده سه توکن سهام شرکت های جدید را لیست خواهد کرد.

در تاریخ ۲۶ آوریل ، Binance اعلام کرد که علاوه بر شرکت های فناوری چند ملیتی اپل (AAPL)، توکن سهام شرکت های مایکروسافت (MSFT) و Microstrategy (MSTR) را راه اندازی خواهد کرد.

این توکن ها به کاربران این امکان را می دهند تا واحد های کوچکتری از توکن های سهام را معامله کنند و حداقل مقدار معامله نیز درصدی از رمزارز تعیین می شود.

قرار است توکن های MSTR  در ساعت ۱:۳۰ بعدازظهر به وقت جهانی ( UTC ) در تاریخ ۲۶ آوریل اجرا شوند ، در حالی که توکن های AAPL در همان زمان در تاریخ ۲۸ آوریل راه اندازی می شوند و از ۳۰ آوریل توکن های MSFT قابل معامله هستند.

این صرافی ادعا می کند که سهام این توکن ها “کاملاً تحت حمایت سبد سهام سپرده های اصلی” است که توسط ارائه دهنده خدمات مالی آلمان ، CM-Equity AG نگهداری می شود.

Binance اولین سهام توکن خود را در تاریخ ۱۲ آوریل راه اندازی کرد و به مشتریان خود اجازه داد قیمت تسلا (TSLA) را حدس بزنند. این صرافی همچنین سهام Coinbase (COIN) را در تاریخ ۱۵ آوریل در سایت خود لیست کرد.

بنظر میرسد اقدام بایننس در افزودن معاملات سهام نشان دهنده ی افزایش رقابت بین آن و پلتفرم FTX واقع در هنگ کنگ است که در اکتبر ۲۰۲۰ اقدام به انتشار معاملات سهام از جمله سهام تسلا و اپل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *